Česká spořitelna a její nabídka úvěrůČSAS pro své klienty nabízí několik druhů úvěrů. První možností pro ty, kteří potřebují získat finanční hotovost je Půjčka. Tento produkt je možné sjednat buď přímo na pobočkách České spořitelny, nebo přes internetové bankovnictví.Česká spořitelna poskytuje půjčku ve výši 20 000 až 600 000 Kč a je možné ji splácet až 7 let. Těm klientům, kteří už u České spořitelny mají osobní účet, stačí k vyřízení pouze občanský průkaz, klienti jiných bankovních institucí potřebují ještě potvrzení od zaměstnavatele. Součástí půjčky je i možnost pojištění pro případ, že by klient nemohl půjčku splácet. Pro ty, kteří si chtějí půjčit peníze na nějakou konkrétní věc, ať už se jedná o vybavení domácnosti, koupi nového auta nebo rekonstrukci domu je určen Spotřebitelský úvěr. Mininální částka, kterou Česká spořitelna u tohoto úvěru poskytuje je 100 000 Kč, horní hranice nijak omezena není. Do 600 000 Kč je možné tento úvěr čerpat i bez zajištění. Česká spořitelna na svých webových stránkách má také speciální kalkulačku, kde si každý může zjistit, jaké by byly jeho měsíční splátky. Třetí možností úvěru, kterou Česká spořitelna poskytuje, je Úvěr od Buřinky. V tomto případě se jedná o úvěr určený ke koupi nemovitosti nebo k rekonstrukci vlastního bydlení. Výhodou tohoto úvěru je pevná úroková sazba, která činí 6,35% a nízké měsíční splátky. Kromě těchto tří druhů úvěrů má Česká spořitelna také další zajímavé produkty. Jedním z nich je možnost konsolidace půjček, která je vhodná pro ty, kteří mají dluhy u více firem nebo institucí. Díky konsolidaci tak mohou všechny dosavadní splátky sloučit do jedné jediné a zároveň platit měsíčně nižší částku než předtím. Česká spořitelna má pro své zákazníky také Kontokorent, který jim umožňuje jít na svém účtu do mínusu a to až do výše 100 000 Kč.

Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na tabletu.Česká spořitelna a její hypotéka

Jedním z nejdůležitějších produktů, které má ČSAS ve své nabídce je hypotéka. Hypotéka je pro ty, kteří si chtějí pořídit vlastní byt, dům nebo jinou nemovitost a nemají dostatek finančních prostředků. Hypotéka České spořitelny je velmi kvalitní produkt, o čemž svědčí i fakt, že získala ocenění Hypotéka roku 2012. Zájemci o hypotéku mohou navštívit některou z poboček České spořitelny nebo přímo některé ze specializovaných hypotečních center, která se nachází v největších městech. Další možností je využití služeb hypotečního specialisty. Česká spořitelna u své hypotéky nabízí velmi výhodné úroky, které jsou už od 3,04% p.a. Klienti si sami mohou zvolit jakou úrokovou sazbu chtějí a to buď pevnou nebo nízkou proměnnou. Na svých webových stránkách má Česká spořitelna hypoteční kalkulačku, pomocí které si zájemci o hypotéku mohou spočítat výši svých případných splátek. Česká spořitelna poskytuje také americkou hypotéku. Ta však s klasickou hypotékou nemá nic společného, jedná se o zcela jiný produkt. Americká hypotéka je půjčka, kterou klient získá na základě toho, že poskytne svou nemovitost do zástavy. Česká spořitelna poskytuje tuto půjčku od 150 000 Kč výše a její maximální výše není stanovena, protože je závislá na jednak na hodnotě nemovitosti, která jde do zástavy a také na tom, jak vysokou částku je klient schopen splácet. Velkou výhodou americké hypotéky je mimo jiné možnost splácet úvěr až 20 let. I u tohoto produktu má Česká spořitelna na svých internetových stránkách jednoduchý kalkulátor, kde si zájemce může zjistit případnou výši splátek. K tomu, aby si mohl člověk zažádat o americkou hypotéku potřebuje prokázat svůj příjem a mít doklady k nemovitosti, kterou chce dát do zástavy. Pak stačí navštívit některou z poboček a podat si žádost.

Chybí Vám finanční prostředky a výplata je v nedohlednu? V tomto případě je naše rychlá půjčka před výplatou určená především pro Vás. Naše půjčky Provident jsou nebankovní transparentní spotřebitelské úvěry s přehlednou smlouvou bez skrytých a sankčních poplatků.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!