Poštovní spořitelna a pojištěníAť už potřebujete sjednat pojištění přímo pro sebe nebo např. pro svoji domácnost, můžete se obrátit na Poštovní spořitelnu, která nabízí hned několik druhů pojištění. Většinu pojištění lze sjednat nejen osobně na jednotlivých pobočkách, ale také pohodlně on-line přes internet. Jednotlivé druhy pojištění nabízí Poštovní spořitelna ve spolupráci s ČSOB. Jedním z hlavních druhů pojištění, které má Poštovní spořitelna ve své nabídce je životní pojištění. V nabídce si lze vybrat buď jednorázově placené, u kterého je minimální výše 30 000 Kč a nebo pravidelně placené, u kterého je zaručený výnos. Toto pojištění je možné sjednat jak klasické (ČSOB Životní pojištění Maximal Profit) a nebo pro děti (ČSOB Životní pojištění Maxík). Pro ty, co se chystají na zahraniční cestu určitě stojí za zvážení pojištění cestovní. Poštovní spořitelna poskytuje Cestovní pojištění, které se vztahuje na různé léčebné výlohy v zahraničí, jako např. pobyt v nemocnici, lékařská ošetření atd. Pro vlastní klienty pak má Poštovní spořitelna toto pojištění za zvýhodněných podmínek.

Rychlá půjčka Ferratum vyřeší vaše nenadále problémy. České banky nabízí většinou podobné finanční produkty a typy bankovních účtů.

V nabídce produktů Poštovní spořitelny je také penzijní připojištění. Na doplňkové penzijní spoření ve třetím pilíři si může šetřit prakticky každý, minimální částka, kterou je potřeba měsíčně si spořit je pouhých 100 Kč. Od 300 Kč už je pak k částce navíc poskytován i státní příspěvek. Druhou možností je důchodové pojištění ve druhém pilíři. Penzijní připojištění nelze sjednat on-line, ale je třeba si domluvit schůzku na některé z poboček Poštovní spořitelny.Mezi další typy pojištění, které si lze u Poštovní spořitelny sjednat, patří povinné ručení nebo pojištění domácnosti. Obě tyto pojištění je možné sjednat on-line přes webové stránky. Výhodou pojištění sjednaného on-line je také sleva oproti pojištění, které je sjednáno na pobočce.

Servis24 přihlášení osobní účet je bezpečné a rychlé. Čsas.cz patří mezi největší a nejznámější banky v České republice. Česká spořitelna patří mezi největší finanční domy působících v ČR.

Poštovní spořitelna – osobní účet

Poštovní spořitelna má ve svém portfoliu několik typů účtů. Jedním z hlavních produktů je Era osobní účet. Jedná se o základní typ bankovního účtu, který je určen pro fyzické osoby. Účet si může zařídit každý od 10 let věku, kromě toho může každý účet mít ještě další tři disponenty (ti musí být starší 15 let). K tomuto účtu je možné si sjednat různé doplňkové produkty, jako např. Era kontokorent, který majitelům účtu umožňuje jít do mínusu a čerpat tak finanční prostředky až do výše 100 000 Kč nebo Era spořící konto. Samozřejmostí je i přímé bankovnictví – internetové, mobilní i telefonické. Majitelé chytrých mobilních telefonů pak mohou svůj bankovní účet ovládat prostřednictvím aplikace Era smartbanking, kterou si do svého mobilu mohou zadarmo stáhnout.

Česká spořitelna půjčky jsou vhodné jak pro podnikatele tak pro běžné občany. Česká spořitelna je největší tuzemská finanční instituce.

Zcela zdarma pak noví klienti k účtu dostanou i platební kartu. Jedná se o mezinárodní embosovanou platební kartu a lze si vybrat mezi kartou Mastercard nebo Visa Classic. Velké výhody nabízí Poštovní spořitelna mladým lidem, kteří si Era osobní účet otevřou. Zcela zdarma mají vedení účtu a dva výběry v bankomatu za měsíc. Pro mladé lidi do 26 let věku pak Poštovní spořitelna nabízí výhodnější kontokorent, jehož zřízení i vedení je zdarma a výše kontokorentu je až 20 000 Kč. Poštovní spořitelna ERA má ve své nabídce také speciální produkt s názvem Era spolu. První varianta tohoto produktu je vhodná hlavně pro rodiny nebo blízké přátele. Až na pěti účtech je možné získat jednak slevu za vedení účtu a dále elektronické platby mezi těmito účty zadarmo. Druhá varianta je pak vhodná třeba pro manželské páry, které mohou mít jeden společný účet. Pro seniory a lidi s handicapem pak Poštovní spořitelna nabízí výhodnější podmínky – nižší měsíční poplatky za vedení běžného účtu nebo výběr hotovosti na pobočkách zdarma.Česká spořitelna je obrovská bankovní společnost. UniCredit bank je velice moderní a perspektivní banka.

Servis24 Internetbanking slouží k obsluze sporožirových a vybraných běžných účtů přes internet. Servis24 přihlášení je opravdu velice snadné a intuitivní. Česká spořitelna v současné době připravuje spuštění nové verze internetového bankovnictví Servis24 Internetbanking.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!