Poštovní spořitelna ERAPoštovní spořitelna ERA, která patří do skupiny ČSOB, je jednou z největších a nejvýznamnějších bankovních institucí v České republice. Její historie se začala psát roku 1991, kdy Poštovní spořitelna ERA začala působit na našem trhu pod názvem Poštovní banka. Roku 1995 se její název změnil na Poštovní spořitelnu. Téhož roku se spořitelna stala součástí Investiční a poštovní banky a tato situace trvala až do roku 2000.Od tohoto roku je Poštovní spořitelna součástí skupiny ČSOB (Československé obchodní banky). Poštovní spořitelna patří v ČR vedle České spořitelny a Komerční banky mezi bankovní instituce s největším počtem klientů. V poslední době je však více známá pod obchodním názvem Era. Jednou z hlavních výhod Poštovní spořitelny je její velká síť poboček. Poštovní spořitelna totiž svoje služby nabízí především na pobočkách České pošty, díky čemuž je tak dostupná klientům po celé zemi i v menších obcích.

Servis24 přihlášení osobní účet je bezpečné a rychlé. Čsas.cz patří mezi největší a nejznámější banky v České republice. Česká spořitelna patří mezi největší finanční domy působících v ČR.

Služby Poštovní spořitelny

Podobně jako ostatní bankovní instituce, tak i Poštovní spořitelna nabízí základní služby jako je vedení běžného účtu, platební karty, spořící účet, pojištění nebo půjčky. Samozřejmostí je i přímé bankovnictví a to jak internetové, mobilní i telefonické. Majitelé chytrých telefonů si pak mohou stáhnout do svého přístroje aplikaci a snadno tak ovládat svůj účet přes svůj mobil. Novinkou je možnost vyměnit si svou platební kartu za bezkontaktní, která umožňuje platbu bez vkládání karty do terminálu a do 500 Kč ani není nutné zadávat svůj PIN. Poštovní spořitelna ERA má velmi přehledné internetové stránky, na kterých si její klienti nebo zájemci o služby mohou zjistit informace o nabízených produktech nebo zjistit kde se nachází nejbližší pobočka nebo bankomat. Přes webové stránky si zájemci mohou také sjednat pojištění (cestovní, úrazové, pojištění domácnosti nebo povinné ručení).

Platební karty od Poštovní spořitelny

Tak jako všechny ostatní banky, i Poštovní spořitelna ERA nabízí svým klientům platební karty. V současné době si klienti mohou vybrat ze dvou typů debetních platebních karet – první z nich je Era platební karta Debit Master Card a druhá je Era platební karta Visa Classic. V minulosti Poštovní spořitelna vydávala i karty MasterCard Standard, ale jejich vydávání bylo k 1.7.2012 ukončeno. V obou případech (MasterCard i Visa) se jedná mezinárodní o embosované platební karty, kterými lze platit v obchodech, na internetu atd. Peníze si lze prostřednictvím těchto karet vybrat nejen v široké síti bankomatů, ale také díky službě Cashback, která umožňuje výběr u pokladen vybraných supermarketů nebo čerpacích stanic.

Rychlá půjčka Ferratum vyřeší vaše nenadále problémy. České banky nabízí většinou podobné finanční produkty a typy bankovních účtů.

Kromě debetních karet má Poštovní spořitelna v nabídce i kreditní kartu – Era kreditku. Jedná se o mezinárodní embosovanou platební kartu MasterCard. Výhodou kreditních karet Poštovní spořitelny je vydání karty zdarma a až 55 denní bezúročné období. Všechny kreditní karty už jsou vydávány jako bezkontaktní. V minulosti Poštovní spořitelna vydávala i tzv. splátkovou kartu, ale ta už v nabídce není.Pro ty, kteří si sami chtějí zvolit, jak bude jejich platební karta vypadat, má Poštovní spořitelna produkt s názvem Era image karta. Image karty se vydávají na kartách Visa i Mastercard a jejich podobu si zákazníci sami vytváří v internetové aplikaci. V ní si mohou zvolit z galerie obrázků různých témat, nebo si nahrát z počítače vlastní obrázek nebo fotku. Získat image kartu mohou nejen noví zájemci o účet, ale i klienti, kteří už u Poštovní spořitelny účet mají – ti si mohou svou starou platební kartu vyměnit za novou. Se všemi platebními kartami, které má Poštovní spořitelna v nabídce lze bezpečně platit na internetu díky moderní technologii 3D Secure.

Moje banka je internetové bankovnictví Komerční banky.

Půjčky od Poštovní spořitelny

Pokud potřebujete půjčit peníze a nevíte na koho se obrátit, dobrou volbou je Poštovní spořitelna, která má ve své nabídce výhodné půjčky, ať už na běžné výdaje, nebo např. na bydlení. Základním typem půjčky, kterou Poštovní spořitelna poskytuje svým klientům je Era půjčka. K tomu abychom mohli tuto půjčku získat, je třeba mít u Poštovní spořitelny založený běžný účet. Půjčku je možné si pak sjednat na některé z poboček, včetně těch, které jsou na poštách. Ke sjednání půjčky je pak potřeba vzít s sebou dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmu. Poštovní spořitelna u této půjčky nabízí i možnost pojištění a to ve třech variantách – základní, standardní a rozšířené. Minimální výše půjčky je 20 000 Kč, maximální může bez zajištění dosáhnout až 600 000 Kč. Poštovní spořitelna má u Era půjčky velmi výhodné úrokové sazby, které začínají už na 9,9% za rok.

Servis24 přihlášení vám umožní snadný online přístup k vaším financím.

Pro ty, co potřebují financovat svoje bydlení, má Poštovní spořitelna produkt s názvem Era půjčka na bydlení. Zde je minimální výše půjčky 70 000 Kč a maximální není omezena. I k této půjčce Poštovní spořitelna poskytuje možnost pojištění, opět v základní, standardní i rozšířené variantě. Era půjčka na bydlení má mimořádně výhodnou úrokovou sazbu a je možné ji splácet až 10 let. Poštovní spořitelna má něco i pro ty, kteří mají více půjček – díky Era sjednocené půjčce mají klienti možnost sjednotit si několik splátek do jediné. Stejně jako ostatní banky, i Poštovní spořitelna poskytuje svým klientům kontokorent, který jim umožní jít na účtu do mínusu. Era kontokorent je poskytován ve výši 2 000 až 100 000 Kč podle toho, jaké má klient příjmy, resp. podle výše vkladů na jeho bankovním účtu. Veškeré podrobné informace k jednotlivým půjčkám pak zájemci najdou na přehledných internetových stránkách Poštovní spořitelny, nebo na jejích pobočkách.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!